Haidy a.s.

Organization/Group Member | Czech Republic

NA ČVUT BYLO SLAVNOSTNĚ OTEVŘENO CENTRUM MĚSTA BUDOUCNOSTI

Haidy a.s.

05/28/2018

Ve středu 23. května 2018 proběhlo v prostorách ČVUT slavnostní otevření laboratoře Centrum města budoucnosti / Center of City of the Future [CMB/CCF] a náš tým HAIDY byl u toho. Slavnostního přestřižení pásky se ujala sama primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová, záštitu nad akcí převzal rektor ČVUT doc. RNDr. Vojtěch Petráček, CSc.

NA ČVUT BYLO SLAVNOSTNĚ OTEVŘENO CENTRUM MĚSTA BUDOUCNOSTI

Centrum města budoucnosti vzniklo na akademické půdě Českého ústavu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze a je koncipováno jako „virtuální experimentální testbed města, regionu, krajiny a v ní rozmístěné technické infrastruktury, ostatních typů urbanistických osídlení a celků, které se v tomto prostoru nacházejí“. Je to v podstatě živá laboratoř, která bude zaměřená na prezentaci a výzkum procesů probíhajících v prostoru mezi fyzickým a virtuálním světem. Centrum má za cíl budovat nekonečně veliké inteligentní světy a aplikace pro budoucnost, podporované technologickým pokrokem.

Laboratoř by měla sloužit nejen pro výzkum, ale i k propojování akademické sféry, komerční sféry i municipalit, stejně jako ke vzdělávacím účelům. Součástí jsou panely s televizemi, na kterých mají společnosti zabývající se danou problematikou možnost prezentovat výstupy některých svých projektů či produktová řešení. Na jednom z panelů mají návštěvníci možnost zhlédnout i prezentaci naší firmy HAIDY. Konceptem chytrých měst se intenzivně zabýváme a vyvinuli jsme pro něj jedinečný produkt, který prozatím nemá obdoby v ČR ani střední Evropě. Návštěvníci Centra mohou na naší televizi zhlédnout video představující inteligentní systémy HAIDY i naše reference.


Více informací a fotografií najdete na http://www.ciirccity.com/wp/.


Related articles

Technology

Pro velký zájem prodlužujeme akci na výhodné sestavy rekuperačních jednotek PAUL

Haidy a.s.

04/05/2018

Rozhodli jsme se prodloužit slevu na sestavy rekuperačních jednotek až do 30. června! More information

Technology

Na německém veletrhu Light+Building byl představen český koncept Smart City

Haidy a.s.

04/05/2018

Frankfurt nad Mohanem má za sebou letošní ročník předního světového veletrhu Light+Building. Na společném stánku představili společnosti TECO, T-Mobile a HAIDY návštěvníkům unikátní projekt The OAKS Prague. More information

Technology

Fotoohlédnutí za veletrhem Dřevostavby 2018

Haidy a.s.

02/06/2018

Začátek února už tradičně patří mezinárodnímu veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů – DŘEVOSTAVBY. Jeho 13. ročník je za námi a my vám přinášíme fotoohlédnutí z našeho stánku. Návštěvníci měli velký zájem o bližší seznámení s inteligentním systémem HAIDY i rekuperacemi PAUL, což nás samozřejmě velmi těší. More information

Dashboard

06/04/2018

NAVŠTIVTE SHOWROOM HAIDY V RÁMCI DNŮ PASIVNÍCH DOMŮ

Od pátku 8. do neděle 10. června se opět koná oblíbená akce Dny pasivních domů 2018. Během nich můžete zavítat i na dny otevřených dveří našeho showrooomu v Praze – Michli. V showroomu se dozvíte vše o inteligentní domácnosti a navíc získáte poukaz na slevu 30+5 % na systémy HAIDY či rekuperace PAUL.

More information

05/28/2018

NA ČVUT BYLO SLAVNOSTNĚ OTEVŘENO CENTRUM MĚSTA BUDOUCNOSTI

Ve středu 23. května 2018 proběhlo v prostorách ČVUT slavnostní otevření laboratoře Centrum města budoucnosti / Center of City of the Future [CMB/CCF] a náš tým HAIDY byl u toho. Slavnostního přestřižení pásky se ujala sama primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová, záštitu nad akcí převzal rektor ČVUT doc. RNDr. Vojtěch Petráček, CSc.

More information

04/05/2018

Pro velký zájem prodlužujeme akci na výhodné sestavy rekuperačních jednotek PAUL

Rozhodli jsme se prodloužit slevu na sestavy rekuperačních jednotek až do 30. června!

More information

04/05/2018

Na německém veletrhu Light+Building byl představen český koncept Smart City

Frankfurt nad Mohanem má za sebou letošní ročník předního světového veletrhu Light+Building. Na společném stánku představili společnosti TECO, T-Mobile a HAIDY návštěvníkům unikátní projekt The OAKS Prague.

More information

Synopcity

New sending

Resending of the verification email (email delivery can take up to 30 minutes)

Other email     (optional)

Enter your other email where we can send you verification of your profile. If you will not receive the email, please check also the SPAM folder or contact our technical support.