Haidy a.s.

Organization/Group Member | Czech Republic

Na německém veletrhu Light+Building byl představen český koncept Smart City

Haidy a.s.

04/05/2018

Frankfurt nad Mohanem má za sebou letošní ročník předního světového veletrhu Light+Building. Na společném stánku představili společnosti TECO, T-Mobile a HAIDY návštěvníkům unikátní projekt The OAKS Prague.

Na německém veletrhu Light+Building byl představen český koncept Smart City

Mezinárodní veletrh osvětlení a stavebních služeb se v Německu koná každé dva roky a letos proběhl v termínu 18. – 23. března 2018. Jeho prestiž a mezinárodní význam potvrzuje to, že se jej letos zúčastnilo přes 220 000 návštěvníků a 2 714 vystavovatelů.  Z toho více než polovina návštěvníků a 70 % vystavovatelů byla ze zahraničí. Veletrh má za cíl propojit architekty, developery, integrátory různých systémů i koncové zákazníky a představit jim nejnovější trendy v oboru osvětlení, elektrotechniky i automatizace.


České zastoupení letos mělo za cíl prezentovat veřejnosti nově vznikající projekt The OAKS Prague. Tato rezidence, vyrůstající v Nebřenicích jihovýchodně u Prahy, nabízí inteligentní a moderní bydlení uprostřed malebné krajiny. T-Mobile pro rezidenci vyvinul takzvaný Smart House koncept, který posouvá hranice standardních možností chytré domácnosti na úroveň chytrého města. HAIDY pro tento smart koncept dodává „Inhouse technologie“, které zahrnují ovládání všech prvků chytré domácnosti, simulaci přítomnosti, interkom, statistiky a vyhodnocování energií. Všechny řídicí systémy HAIDY jsou založeny na hardwaru společnosti TECO, která se výrobě PLC automatů věnuje již několik desetiletí a zajišťuje tak maximální kvalitu.

Velký zájem návštěvníků jen potvrzuje fakt, že trend domácích
automatizací neustále roste a přibližuje se stále širším skupinám
obyvatelstva.

„Tento veletrh jsem absolvoval již v minulosti a je vidět značný
nárůst návštěvnosti,“ konstatoval Petr Ovčáček, zástupce obchodního
ředitele společnosti TECO. „Letošní stánek navštívilo velké množství
odborníků, integrátorů různých systémů či architektů hledajících
dodavatele pro své projekty. Oceňovali náš systém TECOMAT i jeho
propojení se softwarem HAIDY.“


Jeho slova potvrzuje i Filip Rezek, obchodní ředitel společnosti
HAIDY: „Návštěvníci z řad odborníků i koncových zákazníků měli velký
zájem dozvědět se podrobnosti o konceptu Smart City a byli překvapeni,
kam vývoj v oboru inteligence směřuje.  Velký ohlas mělo naše komplexní
řešení automatizace, takzvané řešení na klíč. To v praxi znamená, že
celý systém je kompletně připravený i naprogramovaný a po drobných
úpravách je možné jej spustit, což je velká výhoda například při jeho
dodávkách do zahraničí.“


Další velkou akcí, kde budou moci návštěvníci potkat zástupce společností HAIDY a TECO, bude mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, který proběhne 18. – 22. září 2018 na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany.


Více informací:


www.haidy.cz

www.tecomat.cz

www.t-mobile.cz

www.theoaksprague.cz


Related articles

Technology

Fotoohlédnutí za veletrhem Dřevostavby 2018

Haidy a.s.

02/06/2018

Začátek února už tradičně patří mezinárodnímu veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů – DŘEVOSTAVBY. Jeho 13. ročník je za námi a my vám přinášíme fotoohlédnutí z našeho stánku. Návštěvníci měli velký zájem o bližší seznámení s inteligentním systémem HAIDY i rekuperacemi PAUL, což nás samozřejmě velmi těší. More information

Technology

Navštivte HAIDY na veletrzích DŘEVOSTAVBY a FOR PASIV

Haidy a.s.

01/31/2018

V únoru se v Praze konají dva výzamné veletrhy z oblasti bydlení. Na obou těchto akcích můžete navštívit stánek HAIDY a dozvědět se tak vše potřebné nejen z oblasti inteligentních systémů a ovládání. More information

Technology

HAIDY získala hlavní cenu v soutěži ČEEP 2016 za projekt pasivní školy v Kněžmostě!

Haidy a.s.

11/23/2017

V úterý 21. listopadu 2017 proběhlo na ČVUT slavnostní předání titulů a dalších ocenění v 15. ročníku celostátní soutěže Český energetický a ekologický projekt, stavba a inovace roku 2016. Vyhlášení vítězů již tradičně proběhlo za účasti zástupců PSP ČR, vlády, vypisovatelů, významných osobností oboru a médií. Titul v kategorii A – stavby a budovy získala společnost HAIDY za přestavbu základní školy v Kněžmostě. More information

Dashboard

06/04/2018

NAVŠTIVTE SHOWROOM HAIDY V RÁMCI DNŮ PASIVNÍCH DOMŮ

Od pátku 8. do neděle 10. června se opět koná oblíbená akce Dny pasivních domů 2018. Během nich můžete zavítat i na dny otevřených dveří našeho showrooomu v Praze – Michli. V showroomu se dozvíte vše o inteligentní domácnosti a navíc získáte poukaz na slevu 30+5 % na systémy HAIDY či rekuperace PAUL.

More information

05/28/2018

NA ČVUT BYLO SLAVNOSTNĚ OTEVŘENO CENTRUM MĚSTA BUDOUCNOSTI

Ve středu 23. května 2018 proběhlo v prostorách ČVUT slavnostní otevření laboratoře Centrum města budoucnosti / Center of City of the Future [CMB/CCF] a náš tým HAIDY byl u toho. Slavnostního přestřižení pásky se ujala sama primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová, záštitu nad akcí převzal rektor ČVUT doc. RNDr. Vojtěch Petráček, CSc.

More information

04/05/2018

Pro velký zájem prodlužujeme akci na výhodné sestavy rekuperačních jednotek PAUL

Rozhodli jsme se prodloužit slevu na sestavy rekuperačních jednotek až do 30. června!

More information

04/05/2018

Na německém veletrhu Light+Building byl představen český koncept Smart City

Frankfurt nad Mohanem má za sebou letošní ročník předního světového veletrhu Light+Building. Na společném stánku představili společnosti TECO, T-Mobile a HAIDY návštěvníkům unikátní projekt The OAKS Prague.

More information

Synopcity

New sending

Resending of the verification email (email delivery can take up to 30 minutes)

Other email     (optional)

Enter your other email where we can send you verification of your profile. If you will not receive the email, please check also the SPAM folder or contact our technical support.