Mgr. Libor KAŠPAROVSKÝ

Individual Member | Czech Republic

Invipo v Českých Budějovicích

Od listopadu 2017 pomáhá platforma Invipo Městské policii v Českých Budějovicích.

Invipo v Českých Budějovicích

Systém AVIS monitoruje vjezdy vozidel do centra města, platforma Invipo vizualizuje měřená data a podle SPZ vyhodnocuje, jestli je průjezd oprávněný, nebo ne. 


Městská policie získává cenné statistiky a v budoucnu takto plánuje řešit přestupky. Novinka zajišťuje větší bezpečnost pro obyvatele, prevenci kriminality ve středu města a snížení přestupků nedovoleného vjezdu do centra.

„Od systému očekáváme úsporu času strážníků, kteří se budou moci věnovat dalším činnostem v jiných potřebných lokalitách města a zvyšovat tak pocit bezpečí občanů města. Tento systém nám zautomatizuje kontrolu neoprávněného vjezdu do zmiňované ulice a také cenné údaje i z pohledu dopravního zatížení ve zmiňované Krajinské ulici. Díky systému tedy ušetříme cenný čas strážníků a budeme mít statistický přehled o průjezdu ulicí pro další účely. Po napojení systému do přestupkové agendy můžeme společně s Magistrátem města přistoupit i k represivním opatřením,“ uvedl Filip Vrátný z Městské policie Českých Budějovic.


Další info v tiskové zprávě: https://lnkd.in/ene_u7k


Libor Kašparovský


Related articles

Technology | Other

Kladno, to je to město!

Mgr. Libor KAŠPAROVSKÝ

02/12/2018

Skvělá zpráva! Letos u nás vznikne první opravdu chytré město - a tím bude Kladno! More information

Smart City 2018? Samé dobré zprávy

Mgr. Libor KAŠPAROVSKÝ

01/30/2018

Na konci roku se vždy nabízí možnost bilancovat své roční snahy a skutky. Tak i radnice a magistráty českých měst mohly před nedávnem zhodnotit, nakolik se za rok staly chytřejšími, více digitálními či otevřenějšími. More information

Teams

Follow me on social media

Synopcity

New sending

Resending of the verification email (email delivery can take up to 30 minutes)

Other email     (optional)

Enter your other email where we can send you verification of your profile. If you will not receive the email, please check also the SPAM folder or contact our technical support.