SIC Středočeské Inovační Centrum

Organization/Group Member | Czech Republic

SIC podepsalo spolupráci s izraelským inovačním centrem 31ºNORTH a Tel Aviv University

SIC navázalo další strategické partnerství v oblasti Smart City. V rámci Česko-izraelského inovačního dne podepsala ředitelka SIC, Rut Bízková spolupráci s organizací 31ºNorth a Porter School of Environmental Studies (PSES) při Univerzitě v Tel Avivu. Cílem společného projektu je identifikovat segmenty „New City“ založené například na skupině obyvatel a jejich potřebách.

SIC podepsalo spolupráci s izraelským inovačním centrem 31ºNORTH a Tel Aviv University

Navrhovaná studie umožní vytvoření nového nástroje (algoritmus městského klastru) pro účelové rozčlenění skupin městské populace, který pomůže efektivněji spravovat data měst. Výzkum bude zahájen už v roce 2018.


Tato spolupráce bude reflektovat závazek ke společným cílům a vytvoření nejmodernějšího inovačního centra ve Středočeském kraji v oblasti Smart Cities. „Memorandum o porozumění“ podepsal za izraelskou stranu Guy Pross, zakladatel poradenské firmy TLV 31 °, která má v portfoliu více než 500 klientů z řad společností, municipalit i vlád, jež chtějí zavádět „chytrá řešení“ do svých procesů – od automotive, po mobilní technologie.
Zdroj: https://s-ic.cz/cs/


Related articles

Other

Zdroje finanční podpory Smart City projektů

SIC Středočeské Inovační Centrum

12/04/2017

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR uveřejňuje možné zdroje finanční podpory Smart Cities projektů z evropských i národních zdrojů. More information

Other

Jiří Konečný oceněný titulem Osobnost Smart City 2017

SIC Středočeské Inovační Centrum

12/01/2017

Majitel holdingu ELKO EP Jiří Konečný se společně s předsedou Svazu měst a obcí ČR Františkem Luklem stává Osobností Smart City pro rok 2017. V rámci prvního ročníku soutěže Chytrá města pro budoucnost o tom rozhodl Smart City Innovation Institut. Titul Model Smart City si vysloužila MČ Praha 3. More information

Other

3. školení a workshop Synopcity

SIC Středočeské Inovační Centrum

11/30/2017

Středočeské inovační centrum Vás zve, spolu s panem architektem Postráneckým, již na 3. školení/workshop Synopcity. More information

Dashboard

10/03/2017

Středočeské inovační centrum

Středočeské inovační centrum podporuje výzkum, vývoj a inovace na území Středočeského kraje.

More information

09/20/2017

Rychlý internet pro Středočeský kraj

Jak přivést vysokorychlostní internet i do té nejmenší obce? Je to výzva! Neodvážit se je osudné.

More information

09/12/2017

Inspirace Brnem

Brno sestavilo návrh vize města 2050 a s pomocí hlasování občanů stanoví, které hodnoty jsou prioritní a na jakou oblast se zaměří více.

More information

08/09/2017

SAVE THE DATE! Konference Rychlý internet pro Středočeský kraj

SIC pořádá konferenci Rychlý internet pro Středočeský kraj

More information

Synopcity

New sending

Resending of the verification email (email delivery can take up to 30 minutes)

Other email     (optional)

Enter your other email where we can send you verification of your profile. If you will not receive the email, please check also the SPAM folder or contact our technical support.