Ing. Martin Dostoupil

Event/Project | Czech Republic

Smart City 2018 - program akcí pořádaných TOP EXPO CZ

Společnost TOP EXPO CZ představí na tiskové konferenci pořádané v pondělí 8. 1. 2018 v Kaiserštejnském paláci v Praze program konferencí, seminářů a soutěží zařazených do cyklu Smart City 2018.

Smart City 2018 - program akcí pořádaných TOP EXPO CZ

Tiskovou konferencí, konanou 8. 1. 2018 od 16.00 v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí, bude zahájen již 6. ročník cyklu seminářů, konferencí a diskusních fór programu Smart City 2018.


Společnost TOP EXPO CZ představí program, který je sestavován podle doporučení poradních týmů TOP INOVATION, TOP TRANSTORT, TOP ENERGY a TOP CONSTRUCTION. Mezi prezentujícími budou mj. pan prof. Vladimír Mařík (CIIRC), pan ministr Tomáš Huner (MPO), paní ministryně Klára Dostálová (MMR), pan Petr Očko (TA ČR) nebo pan prof. Miroslav Svítek (FD ČVUT v Praze).


Věříme, že Vás program zaujme a budeme rádi, pokud se do této iniciativy zapojíte. Jistě zde najdete nejen prostor pro prezentaci svých aktivit, ale i příležitost k poznání mladých talentovaných odborníků pro další rozvoj. Pokud se s námi chcete potkat, stačí zaslat potvrzení účasti na marketing@top-expo.cz. 


Related articles

Chytrá a čistá energetika

Ing. Martin Dostoupil

9.10.2017

Konferenční místnost v 10. patře CIIRC ČVUT, PRAHA 6, Jugoslávských partyzánů 3, bude 21. 11. 2017 hostit v pořadí již 7. ročník konference s mezinárodní účastí z cyklu SMART CITY 2017 "ČISTÁ A CHYTRÁ ENERGETIKA." Úvodní přednášku "PRŮMYSL 4.0 – AKTUÁLNÍ VÝZVY PRO ENERGETIKU, přednese prof. Ing. Vladimír Mařík, DrSc., předseda výzkumné rady TA ČR a ředitel CIIRC ČVUT v Praze. Plus d'informations

Technology

Chytrá a čistá mobilita Prahy a měst ČR

Ing. Martin Dostoupil

3.10.2017

V úterý 19. září 2019 proběhl ve Velkém sále Zastupitelstva hl. m. Prahy v pořadí již 4. ročník celostátní konference CHYTRÁ A ČISTÁ MOBILITA MĚST ČR, která je součástí programu SMART CITY 2017. Před budovou magistrátu vzbudila pozornost veřejnosti výstava vozidel na alternativní paliva. Plus d'informations

Dashboard

27.8.2019

Chytrá a čistá mobilita Prahy a měst ČR

Tradičním místem konání 6. ročníku konference "Chytrá a čistá mobilita Prahy a měst ČR" a 16. dopravního fóra "Integrovaná doprava Prahy a Středočeského kraje" bude 17. 9. 2019 budova Magistrátu hl.m. Prahy. Ani letos nebude chybět doprovodná výstava vozidel SMART CITY EXPO v prostoru Mariánského náměstí.​

Plus d'informations

31.1.2019

Trendy evropského stavebnictví

Úvodem cyklu SMART CITY | SMART COMMUNITY 2019 bude v pořadí 6. ročník stavební konference na téma STAVEBNICTVÍ 4.0, konaný 28. 2. 2019 v budově CIIRC ČVUT v Praze. Konferenčním blokům "Digitalizace a robotizace pro STAVEBNICTVÍ 4.0" a "Inteligence budov a STAVEBNICTVÍ 4.0" budou předsedat prof. Petr Konvalinka a prof. Karel Kabele. Zveme vás na setkání s předními osobnostmi oboru. Prezentovat budou např. prof. Vladimír Mařík, prof. Peter Staněk, Ing. arch. Petr Hlaváček, Ing. Karel Havlíček nebo nově zvolený prezident SPS v ČR, Ing. Jiří Nouza.

Plus d'informations

8.10.2018

Ještě stále je možné podat přihlášku do celostátní soutěže Český energetický a ekologický projekt roku 2017 i její studentské kategorie

V pražské Betlémské kapli budou oceněni autoři nejzajímavějších energetických a ekologických projektů, staveb a inovací realizovaných v uplynulém roce. Slavnostní ceremoniál proběhne 20. 11. 2018 od 18.00 hodin, tradičně za přítomnosti kamer ČT24.

Plus d'informations

6.9.2018

Pozvánka na konferenci

V pořadí již 5. ročník celostátní konference Chytrá a čistá mobilita Prahy a měst ČR proběhne v úterý 25. září 2018.

Plus d'informations

Synopcity

Nouvel envoi

Renvoi de l'e-mail de vérification(la livraison du mail peut prendre jusqu'ŕ 30 minutes)

Autre email     (optional)

Entrez votre autre email oů nous pouvons vous envoyer la vérification de votre profil. Si vous ne recevez pas l'e-mail, s'il vous plaît vérifier aussi le dossier SPAM ou contacter notre support technique.